خدمات ارزش افزوده > خدمات > نگران گوشی های موبایلتان نباشید!
vas-title

نگران گوشی های موبایلتان نباشید!

در دنیای جدید که علاوه بر برقراری ارتباط، بسیاری از کارهای روزمره ما هم به گوشی های موبایلمان وابسته شده، نگهداری و حفظ این وسیله پرکاربرد به یکی از دغدغه های ما بدل شده است. برای رفع این نگرانی، شاتل موبایل برای تمام مشترکین سیم کارت های هوشمند خود شرایطی را فراهم کرده تا با تخفیف ویژه ۲۵درصدی بتوانند گوشی های موبایل خود را از طریق سرویس «بیمه دیجیتال من» بیمه کنند تا در صورت بروز حوادثی همچون سرقت، شکستگی فیزیکی، آتش سوزی، آبدیدگی و نفوذ مایعات یا نوسانات ولتاژ برق بخشی از خسارت وارد شده به شما بازگردد.

 

۲۵ درصد تخفیف آنی بیمه دیجیتال من تا پایان سال ۱۴۰۱

امکانات بیمه دیجیتال من

vas-titleپوشش های بیمه ای آسیب های فیزیکی شامل شکستگی فیزیکی، آتش سوزی، آبدیدگی و نفوذ مایعات، نوسانات ولتاژ برق

vas-titleپوشش سرقت بصورت کلی (حتی زورگیری و کیف قاپی !) با تایید مراجع انتظامی و قضایی

vas-titleکاملترین پوشش تمامی دستگاه های دیجیتال

vas-titleصدور و پشتیبانی بیمه نامه و خسارات خیلی راحت و کاملا بصورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری

سرویس «بیمه دیجیتال من» تخصصی ترین و کاملترین بیمه نامه تجهیزات الکترونیکی است که توسط «پارس رسانه» و مراکز تخصصی آن در سراسر کشور به صورت آنلاین و آفلاین عرضه می شود و هزینه انجام تعمیرات یا جایگزین کردن آن را در صورت وقوع حوادث ذکرشده در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت جبران می کند.

 
رفتن‌ به
وب سایت
 

برای استفاده از تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها
در مدیریت حساب اینترنتی
با مراجعه به مدیریت حساب اینترنتی شاتل موبایل در بخش «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی»، "بیمه دیجیتال من"را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از "بیمه دیجیتال من"، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.
در اپلیکیشن «شاتل موبایل من»
در منوی سمت راست با انتخاب «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی» و سپس انتخاب دسته «خدمات»،"بیمه دیجیتال من" را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از "بیمه دیجیتال من"، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.