خدمات ارزش افزوده > دانش و آموزش > وبینار در ایسمینار با %۳۰ تخفیف برای شاتل موبایلی‌ها
vas-title

وبینار در ایسمینار با %۳۰ تخفیف برای شاتل موبایلی‌ها

 

این روزها به دلایل مختلف، از جمله بیماری‌های همه‌گیر، مسافت‌های طولانی، مشکلات رفت و آمد و همچنین هزینه‌های بالا، بسیاری از افراد تمایل بیشتری به استفاده از دوره‌ها و سمینارهای آنلاین (وبینار) دارند. «ایسمینار»، اولین و بزرگترین مرجع آموزش‌های آنلاین زنده و تعاملی در ایران، با برگزاری وبینارها متنوع توسط افراد مختلف، چنین امکانی را فراهم کرده است.

در راستای گسترش خدمات و امکانات ویژه برای مشترکین شاتل موبایل، همه شاتل موبایلی‌ها می‌توانند با کد تخفیفی که از طریق پیامک دریافت کرده‌اند، از ویدیوهای این وب‌سایت با تخفیف ویژه استفاده کنند.

 

bullet ۳۰% تخفیف برای خرید ویدیوهای ضبط شده وبینارهای وب‌سایت ایسمینار

 


 

امکانات ایسمینار

vas-titleدسترسی به بروزترین کلاس، کارگاه، سمینار و ... زنده و آنلاین به صورت وبینار

vas-titleایجاد بستری کاملا تعاملی با امکان پرسش و پاسخ به صورت زنده با مدرس

vas-titleدسترسی به محتوای وبینارهای برگزار شده به صورت ویدیوی ضبط شده

vas-titleدسترسی به فایل‌های آموزشی وبینارها (فایل ارائه، تمرین ها و فایل های تکمیلی و ...)

vas-titleکاربری آسان و سریع

ایسمینار به عنوان اولین و بزرگترین مرجع تخصصی آموزش‌های زنده و آنلاین، فعالیت خود را از سال 1392 با هدف حذف محدودیت جغرافیایی و فیزیکی و ایجاد فرصت برابر آموزشی برای همه آغاز کرد. ایسمینار با ایجاد بستر مناسب، تا به امروز در برگزاری صدها هزار دقیقه وبینار آموزشی پیشتاز بوده است.

 
رفتن‌ به
وب سایت
 

برای استفاده از تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها
در مدیریت حساب اینترنتی
با مراجعه به مدیریت حساب اینترنتی شاتل موبایل در بخش «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی»، ایسمینار را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از ایسمینار، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.
در اپلیکیشن «شاتل موبایل من»
در منوی سمت راست با انتخاب «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی» و سپس انتخاب دسته «دانش و آموزش»، ایسمینار را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از ایسمینار، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.