نقشه مناطق تحت پوشش شاتل موبایل پلاس

 

شاتل موبایل پلاس چیست؟

مشترکین شاتل موبایل با استفاده از راهکار نوآورانه «شاتل موبایل پلاس» می‌توانند در صدها شهر کشور از خدمات ارتباطی مقرون‌به‌صرفه‌تری بهره‌مند شوند.

در نخستین فاز عرضه این خدمات نوآورانه، بسته‌های شاتل موبایل پلاس به صورت بسته‌های هدیه و بدون هیچ‌گونه هزینه مضاعفی به همراه برخی از بسته‌های عادی این اپراتور به مشترکین عرضه شدند و مشترکین سیم‌‌کارت‌‌‌های شاتل موبایل می‌توانستند در مناطق گسترده‌ای از صدها شهر کشور، از بسته‌های اینترنت مقرون‌به‌صرفه‌تر +Shatel Mobile استفاده کنند. اکنون با توسعه مناطق تحت پوشش این خدمات، بسته‌های اختصاصی شاتل موبایل پلاس، به صورت جداگانه و به عنوان مقرون‌به‌صرفه‌ترین بسته‌های اینترنت کشور، به مشترکین سیم‌‌کارت‌‌های شاتل ارائه می‌شوند.

 

چه بسته‌هایی شامل شاتل موبایل پلاس می‌شوند؟

پس از ارائه بسته‌های شاتل موبایل پلاس همراه با طیف متفاوتی از بسته‌های افزایشی روزانه، هفتگی، ماهانه و غیره، اکنون بسته‌های اختصاصی شاتل موبایل پلاس نیز به صورت جداگانه و به عنوان مقرون‌به‌صرفه‌ترین بسته‌های اینترنت کشور در اختیار مشترکین قرار گرفته و همواره امکان مشاهده و خرید هر دو نوع بسته شاتل موبایل پلاس و کلیه بسته‌ها و طرح های متنوع از طریق مراجعه به صفحه بسته‌های اینترنت همراه شاتل موبایل امکان‌پذیر است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شاتل موبایل پلاس روی دکمه زیر کلیک کنید

شاتل موبایل پلاس

 

برای آگاهی از کلیه مناطق تحت پوشش خدمات شاتل موبایل پلاس (+Shatel Mobile) به نقشه زیر مراجعه کنید: