شاتل موبایل مقرون به صرفه‌ترین تعرفه‌ها را در بین اپراتورهای تلفن همراه در خدمات پیش‌پرداخت (اعتباری) داراست و مشترکین می‌توانند با خرید بسته‌ها و بهره‌مندی از پیشنهادات تشویقی که به صورت دوره‌ای توسط شاتل موبایل ارائه می‌شود هزینه‌های ارتباطی خود را مدیریت نمایند. جدول تعرفه‌ها به شرح ذیل ارائه می‌شود:

 خدمات هزینه به ریال
مکالمه درون‌ شبکه ۵۵۵ ریال / دقیقه
مکالمه برون ‌شبکه ۸۸۸ ریال / دقیقه
پیامک انگلیسی ۲۱۲ ریال / پیامک
پیامک فارسی ۱۰۰ ریال / پیامک
پیامک به خارج از کشور ۲۵۰۰۰ ریال / پیامک
اینترنت همراه 2G، 2.75G، 3G، 4G، 4.75G (مصرف آزاد) ۰.۶ ریال / کیلوبایت

bullet مبنای محاسبه تعرفه کلیه تماس های داخل کشور بر اساس تعرفه ثانیه‌ای خواهد بود و شما صرفا هزینه ثانیه های مصرف شده را پرداخت میکنید.

bullet در شاتل موبایل هیچ هزینه ای تحت عنوان تماس بین شهری، تماس راه دور و یا تماس خارج استانی به مشترک تحمیل نمی شود و هزینه خدمات ارتباطی خارج از بسته های افزایشی مشترک، به طور شفاف و صرفا براساس جدول تعرفه های بالا محاسبه می شود.

bullet * شاتل موبایل برای نخستین بار در ایران و با هدف کاهش پیچیدگی های انتخاب بسته و عدم تحمیل هزینه اینترنت مصرف آزاد، امکان استفاده از "تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت همراه” را برای مشترکین بسته های آغازین خود فراهم کرده است.
براین اساس، در صورتیکه شما دارای یکی از بسته های آغازین (بجز بسته آغازین پایه) بصورت فعال باشید، با تمام شدن حجم اینترنت بسته آغازین خود و پیش از تمدید خودکار دوره بسته آغازین، می توانید مابقی ترافیک اینترنت مورد نیاز خود را تا پایان دوره بسته آغازین به صورت آزاد و بدون نیاز به خرید بسته مجدد با تعرفه ویژه ۰٫۰۷۵ ریال به ازای هر کیلو بایت یا به عبارتی ۷۸۶۵۰ ریال به ازای هر گیگا بایت (بجای ۰.۶ ریال به ازای هر کیلو بایت معادل ۶۲۹۱۴۵ ریال برای هر گیگابایت) مصرف کنید.

bullet قیمت ترافیک داخلی برای وب‌سایت‌های منتخب ایران همواره به صورت یک دوم بهای اینترنت آزاد (نصف قیمت ترافیک بین‌الملل) و ترافیک پیام‌رسان‌های گپ، آی‌گپ، بله، سروش و بیسفون به صورت یک سوم بهای اینترنت آزاد محاسبه خواهد شد.
لیست وب‌سایت‌های منتخب به صورت ماهانه به روز رسانی می شود. بنابراین در هنگام استفاده ازاین سایت ها لازم است به تاریخ ثبت IP درسایت سازمان فن آوری اطلاعات، دقت شود.

bullet براساس بند ز تبصره ۱۵ قانون بودجه ۱۳۹۹ کل کشور، از تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۱، اپراتورهای تلفن همراه موظف هستند علاوه بر قیمت هر پیامک، مبلغ ده ریال از استفاده‌کنندگان خدمات مزبور دریافت و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه‌داری کل کشور واریز کنند. درآمد حاصله متناسب با وصول تا سقف هزارمیلیارد ریال جهت اجرای مواد ۵ و ۸ قانون حمایت از حقوق معلولان مصوب ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ و ساماندهی کودکان کار و خیابانی در اختیار سازمان بهزیستی قرار می‌گیرد.

برای ثبت‌نام و خرید بسته‌های آغازین (سیم کارت + بسته) به بخش ثبت‌نام و خرید مراجعه نمایید.