شاتل موبایل مقرون به صرفه‌ترین تعرفه‌ها را در بین اپراتورهای تلفن همراه در خدمات پیش‌پرداخت (اعتباری) داراست. جدول تعرفه‌ها به شرح ذیل ارائه می‌شود:
نوع سرویسخدمات پیش پرداخت (اعتباری)
مکالمه درون شبکه۵۵۵ ریال / دقیقه
مکالمه برون شبکه۸۸۸ ریال / دقیقه
پیامک فارسی۱۰۰ ریال / پیامک
پیامک انگلیسی۲۱۲ ریال / پیامک
پیامک به خارج از کشور۶۰۰۰ ریال / پیامک
* اینترنت همراه 3G/3.75/4G/4.5G (مصرف آزاد)از ۰.۰۷۵ تا ۰.۶ ریال / کیلوبایت

مبنای محاسبه تعرفه کلیه تماس های داخل کشور بر اساس تعرفه ثانیه‌ای خواهد بود و شما صرفا هزینه ثانیه های مصرف شده را پرداخت میکنید.

در شاتل موبایل هیچ هزینه ای تحت عنوان تماس بین شهری، تماس راه دور و یا تماس خارج استانی به مشترک تحمیل نمی شود و هزینه خدمات ارتباطی خارج از بسته های افزایشی مشترک، به طور شفاف و صرفا براساس جدول تعرفه های بالا محاسبه می شود.

* شاتل موبایل برای نخستین بار در ایران و با هدف کاهش پیچیدگی های انتخاب بسته و عدم تحمیل هزینه اینترنت مصرف آزاد، امکان استفاده از "تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت همراه” را برای مشترکین بسته های آغازین خود فراهم کرده است.
براین اساس، در صورتیکه شما دارای یکی از بسته های آغازین (بجز بسته آغازین پایه) بصورت فعال باشید، با تمام شدن حجم اینترنت بسته آغازین خود و پیش از تمدید خودکار دوره بسته آغازین، می توانید مابقی ترافیک اینترنت مورد نیاز خود را تا پایان دوره بسته آغازین به صورت آزاد و بدون نیاز به خرید بسته مجدد با تعرفه ویژه ۰٫۰۷۵ ریال به ازای هر کیلو بایت یا به عبارتی ۷۸۶۵۰ ریال به ازای هر گیگا بایت (بجای ۰.۶ ریال به ازای هر کیلو بایت معادل ۶۲۹۱۴۵ ریال برای هر گیگابایت) مصرف کنید.

برای ثبت‌نام و خرید بسته‌های آغازین (سیم کارت + بسته) به بخش ثبت‌نام و خرید مراجعه نمایید.