شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک است که برای اولین بار در ایران از سیم‌کارت هوشمند با قابلیت اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک رونمایی کرده است.

سیم‌کارت‌ هوشمند شاتل موبایل، بهترین و باکیفیت‌ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE را در هر منطقه انتخاب و تجربه متمایزی از شبکه تلفن همراه را برای مشترکین سیم‌کارت‌های خود خلق می‌کند.

هم شما و هم دوستانتان برنده‌اید!

همه شما شاتل موبایلی‌ها می‌توانید تا پایان اسفند ۱۳۹۹، دوستان خود را برای پیوستن به شاتل موبایل دعوت کنید و به همراه یکدیگر در قرعه‌کشی هر ماه ۳ جایزه ۲ میلیون تومانی شرکت کنید.

برای شرکت در قرعه کشی، دوستان شما باید تنها با استفاده از لینک اختصاصی شما که از طریق پیامک برایتان ارسال می شود، اقدام به خرید سیم کارت هوشمند شاتل موبایل کنند.

مراحل دعوت از دوستان و شرکت در قرعه‌کشی:

۱- متن دعوت نامه و لینک کوپن اختصاصی شما به صورت دوره‌ای برای شما پیامک می‌شود.

۲- برای دعوت از دوستانتان لازم است متن دعوت نامه و لینک کوپن اختصاصی خود را برای آن‌ها ارسال کنید.

۳- چنانچه هرکدام از دوستان شما، از طریق لینک ارسالی، سیم‌کارت شاتل موبایل خریداری کرده و آن را فعال کنند، هم شما و هم فردی که با کد شما به شاتل موبایل پیوسته، در قالب یک گروه وارد قرعه‌کشی خواهید شد.

 

دعوت از دوستان و شرکت در قرعه‌کشی از طریق اپلیکیشن «شاتل موبایل من»:

دعوت از دوستان و شرکت در قرعه‌کشی از طریق اپلیکیشن «شاتل موبایل من»: به زودی از طریق منوی اپلیکیشن شاتل موبایل من و انتخاب گزینه «دعوت از دوستان»، می‌توانید لینک دعوت اختصاصی خود را دریافت کنید و برای دوستانتان بفرستید.

 

در نظر داشته باشید:

  • با برنده شدن در قرعه‌کشی، به دعوت کننده و دعوت شونده مبلغ ۲ میلیون تومان (هر نفر ۱ میلیون تومان) اهدا خواهد شد.
  • برای شرکت در قرعه‌کشی، لازم است کسانی که با استفاده از کد اختصاصی شما سیم‌کارت شاتل موبایل خریده‌اند، سیم‌کارت خود را فعال کنند.
  • قرعه‌کشی در انتهای هر ماه انجام خواهد شد و فهرست برندگان در همین صفحه قرار خواهد گرفت.
  • شما به همراه هریک از کسانی که از طریق کد اختصاصی شما به شاتل موبایل پیوسته‌اند، در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد.
  • با افزایش تعداد کسانی که با استفاده از کد اختصاصی شما سیم‌کارت خود را خریداری و فعال کرده‌اند، شانس شما نیز در قرعه‌کشی افزایش خواهد یافت.
  • چنانچه بیش از یک نفر از طریق کد اختصاصی شما به شاتل موبایل بپیوندند، امکان چند بار برنده شدن شما و دریافت چندباره جایزه وجود دارد.
  •  دعوت کننده و دعوت شونده نباید یک نفر باشند (نباید کد ملی یکسان داشته باشند). در غیر این صورت در قرعه‌کشی شرکت داده نخواهند شد.

در صورتی که هنوز عضو خانواده شاتل موبایل نیستید، همین حالا با خرید سیم کارت هوشمند شاتل موبایل به خانواده بزرگ آن بپیوندید تا لینک اختصاصی دعوت از دوستان برای شما به صورت دوره ای ارسال شود.

 

انتخاب شماره و خرید سیم کارت

 

چرا شاتل موبایل؟


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

انتخاب شماره و خرید آنلاین

فهرست نمایندگی های شاتل موبایل

نقشه مناطق تحت پوشش شبکه شاتل موبایل