شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک است که برای اولین بار در ایران از سیم‌کارت هوشمند با قابلیت اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک رونمایی کرده است.

سیم‌کارت‌ هوشمند شاتل موبایل، بهترین و باکیفیت‌ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE را در هر منطقه انتخاب و تجربه متمایزی از شبکه تلفن همراه را برای مشترکین سیم‌کارت‌های خود خلق می‌کند.

هم شما و هم دوستانتان برنده‌اید!

همه شما شاتل موبایلی‌ها می‌توانید تا پایان اسفند ۱۳۹۹، دوستان خود را برای پیوستن به شاتل موبایل دعوت کنید و به همراه یکدیگر در قرعه‌کشی ۲۱ جایزه ۲ میلیون تومانی شرکت کنید.

برای شرکت در قرعه کشی، دوستان شما باید تنها با استفاده از لینک اختصاصی شما که از طریق اپلیکیشن «شاتل موبایل من» قابل مشاهده و به‌اشتراک‌گذاری است، اقدام به خرید سیم کارت هوشمند شاتل موبایل کنند.

 

دانلود اپلیکیشن شاتل موبایل من

 

مراحل دعوت از دوستان و شرکت در قرعه‌کشی:

۱- در اپلیکیشن «شاتل موبایل من» از طریق منوی سمت راست، گزینه «دعوت از دوستان» را انتخاب کنید.

۲- لینک اختصاصی شما در این صفحه قابل مشاهده است. با استفاده از دکمه «اشتراک گذاری» لینک را برای دوستان خود بفرستید..

۳- چنانچه هرکدام از دوستان شما، از طریق لینک ارسالی، سیم‌کارت شاتل موبایل خریداری کرده و آن را فعال کنند، هم شما و هم فردی که با لینک شما به شاتل موبایل پیوسته، در قالب یک گروه وارد قرعه‌کشی خواهید شد.

 

در نظر داشته باشید:

  • با برنده شدن در قرعه‌کشی، به دعوت کننده و دعوت شونده مبلغ ۲ میلیون تومان (هر نفر ۱ میلیون تومان) اهدا خواهد شد.
  • برای شرکت در قرعه‌کشی، لازم است کسانی که با استفاده از لینک اختصاصی شما سیم‌کارت شاتل موبایل خریده‌اند، سیم‌کارت خود را فعال کنند.
  • قرعه‌کشی در اسفند ۱۳۹۹ انجام خواهد شد و فهرست برندگان در همین صفحه قرار خواهد گرفت.
  • از آنجایی که در این جشنواره ۲۱ زوج برنده وجود خواهد داشت، به ازای هر نفر که با لینک اختصاصی شما شاتل موبایلی شود، ۲۱ بار شانس برنده شدن خواهید داشت.
  • شما به همراه هریک از کسانی که از طریق لینک اختصاصی شما به شاتل موبایل پیوسته‌اند، در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد.
  • با افزایش تعداد کسانی که با استفاده از لینک اختصاصی شما سیم‌کارت خود را خریداری و فعال کرده‌اند، شانس شما نیز در قرعه‌کشی افزایش خواهد یافت.
  • چنانچه بیش از یک نفر از طریق لینک اختصاصی شما به شاتل موبایل بپیوندند، امکان چند بار برنده شدن شما و دریافت چندباره جایزه وجود دارد.
  •  دعوت کننده و دعوت شونده نباید یک نفر باشند (نباید کد ملی یکسان داشته باشند). در غیر این صورت در قرعه‌کشی شرکت داده نخواهند شد.

در صورتی که هنوز عضو خانواده شاتل موبایل نیستید، همین حالا با خرید سیم کارت هوشمند شاتل موبایل به خانواده بزرگ آن بپیوندید تا لینک اختصاصی دعوت از دوستان را از طریق اپلیکیشن شاتل موبایل من دریافت کنید.

 

انتخاب شماره و خرید سیم کارت

 

چرا شاتل موبایل؟


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

انتخاب شماره و خرید آنلاین

فهرست نمایندگی های شاتل موبایل

نقشه مناطق تحت پوشش شبکه شاتل موبایل