خرید «سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل» با تخفیف ویژه خریداران گوشی‌های هوشمند هواوی

شاتل موبایل تنها اپراتور ارائه دهنده سیم‌کارت هوشمند با قابلیت مکالمه، پیامک و اینترنت همراه در کشور است که امکان اتصال به شبکه هر ۳ اپراتور را دارد و به طور هوشمند، متناسب با منطقه جغرافیایی مشترکین خود بهترین و با کیفیت‌ترین پوشش شبکه را برای آنها انتخاب می‌کند.

شاتل موبایل با همراهی هواوی، جشنواره‌ای ترتیب داده که در آن خریداران گوشی‌های هوشمند هواوی می‌توانند به مدت محدود تنها سیم‌کارت هوشمند کشور را با ٪۱۰۰ تخفیف به همراه بسته زیر خریداری کنند:

نحوه بهره‌مندی از تخفیف:
کد تخفیف خرید سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل، کد IMEI محصول خریداری شده توسط شماست. کد IMEI شناسه منحصر به فرد ۱۵ رقمی مربوط به گوشی موبایل شما است که برای مشاهده آن می‌توانید به بسته‌بندی گوشی خود مراجعه کنید یا کددستوری #۰۶#* را شماره‌گیری فرمایید.
با توجه به دو سیم‌کارته بودن گوشی‌ها و تبلت‌ها، دو IMEI (دو کد تخفیف) خواهید داشت که می‌توانید از هر دو یا یکی از آن‌ها استفاده کنید.


به پشتیبانی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.