مکالمه کن؛ iPhone XS Max برنده شو…

تا پایان دی ماه تمدید شد!

 

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش سراسری 3G و 4G، پس از جشنواره‌ها و هدایای جذابی که تاکنون به مشترکین خود اختصاص داده، این بار یک قرعه‌کشی جذاب با ده‌ها جایزه نفیس از جمله iPhone XS Max 256G، مودم رومیزی 4G، مودم همراه 4G و صدهاگیگابایت ترافیک اینترنت برگزار می‌کند.

تمامی مشترکین قدیمی و جدید شاتل موبایل با هربار شارژ سیم‎کارت خود به مبلغ حداقل ۵ هزار تومان یا هر ۳۰ دقیقه مکالمه خارج از شبکه یک شانس قرعه کشی به دست آورده و می‎توانند یکی از برندگان خوش شانس جوایز این قرعه‌کشی باشند.

در صورتی که تاکنون سیم‌کارت شاتل موبایل نداشته‌اید؛ می‌توانید با خریداری هر یک از بسته‌های آغازین شاتل موبایلی شوید و با برقراری مکالمه یا شارژ سیم‎کارت، شانس خود را برای بردن یکی از جوایز نفیس این قرعه کشی امتحان کنید.

برای شرکت در این قرعه‎کشی از ۷ آبان تا پایان دی فرصت دارید به ازای برقراری هر ۳۰ دقیقه تماس خارج از شبکه یا هر ۵ هزار تومان شارژ اعتبار سیم‌کارت، امتیاز جمع آوری کنید.

نحوه دریافت امتیاز به شرح زیر است:

نحوه دریافت امتیاز قرعه کشی شصت جایزه شاتل موبایل
نحوه دریافت امتیاز قرعه‎کشی شاتل موبایل برای آیفون Xs Max و شصت جایزه دیگر

 

با افزایش میزان تماس خارج از شبکه یا شارژ سیم‌کارت می‌توانید شانس خود را در قرعه‌کشی افزایش دهید.

در این قرعه‌کشی جوایز زیر به قید قرعه به برندگان اهدا و نتیجه به همراه اسامی برندگان در وب‎سایت رسمی شاتل موبایل و شبکه‌های اجتماعی شاتل و شاتل موبایل اطلاع‌رسانی می‎شود.

قرعه‎کشی شاتل موبایل با آیفون Xs Max
جوایز شصت برنده قرعه کشی شاتل موبایل

شرایط قرعه کشی

در صورتی که  چند سیم‌کارت شاتل موبایل داشته باشید، امتیاز هر شماره براساس میزان مکالمه و شارژ خریداری شده به صورت مجزا برای شما محاسبه و در قرعه کشی به طور جداگانه شرکت داده خواهد شد.


روش‌های شارژ سیم‎کارت

 


روش‌های انتخاب شماره و خرید سیم‎کارت

 


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته میتوانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.

صفحات مرتبط:


شاتل موبایل وفق مقررات سازمان تنظیم مقررات، مخیر به تعدیل جزییات این پیشنهاد با اخذ موافقت قبلی می باشد.