تخفیف ویژه برای شما که پاییز امسال شاتل موبایلی می شوید!

 

تا پایان آبان ماه سال جاری فرصت دارید بسته‌ آغازین ۴ به ارزش ۵۵ هزار تومان را با %۲۵ درصد تخفیف و تنها با پرداخت ۴۰ هزار تومان دریافت ‌کنید و علاوه بر سیم‌کارت 3G و 4G شاتل موبایل با پوشش سراسری، مکالمه و پیامک نامحدود شاتل موبایلی و اینترنت همراه هدیه از یکسال خدمات رایگان فیلم و موسیقی مای اپس به ارزش ۱۴۴ تومان نیز بهره‌مند شوید.

در صورتی که مشترک خدمات ADSL شاتل هستید این بسته را با ۲ گیگابایت اینترنت هدیه هفت روزه ADSL2 (به ارزش ۶۰ هزار تومان) با %۳۵ تخفیف و تنها با پرداخت ۴۰ هزار تومان خریداری کنید.

تا پایان آبان ماه سال جاری فرصت دارید با خرید بسته‌ آغازین ۴ از تخفیفات ویژه شاتل موبایل بهره‌مند شوید. با خرید این بسته، سیم‌کارت شاتل موبایل، مکالمه و پیامک نامحدود شاتل موبایلی و اینترنت همراه هدیه را تنها با ۴۰ هزار تومان دریافت ‌کنید.

 

حجم اینترنت هدیه این بسته برای مشترکین خدمات ADSL شاتل، ۲ گیگابایت بیشتر از سایر مشترکین است که برای دریافت آن تنها کافی است در زمان ثبت نام، شناسه اشتراک ADSL شاتل خود را در فرم ثبت نام درج کنید.


روش‌های خرید


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته میتوانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.

صفحات مرتبط:

  • نقشه مناطق تحت پوشش
  • راهنمای ثبت نام آنلاین سیم کارت
  • راهنمای ثبت نام آنلاین سیم کارت برای کاربران ADSL شاتل
  • فهرست نمایندگی های شاتل موبایل

شاتل موبایل وفق مقررات سازمان تنظیم مقررات، مخیر به تعدیل جزییات این پیشنهاد با اخذ موافقت قبلی است.