شاتل موبایل > مناطق تحت پوشش > شبکه اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت – TD-LTE

اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثـابت یا TD-LTE آخرین فنـاوری روز اینترنت ثابت با سـرعتی بالا، کیفیتی پایدار و بدون محدودیت‌های مخـابراتی است. این فـناوری پیشرفته که برای نخستین بار در کشور در بـاند طـلایی و کـاربردی ۲۶۰۰ مگاهـرتز توسط شاتل موبایل عرضه می‌شود.

این امکان مــجوز دســـترسی موقعیت مکانی از مرورگر را نیاز دارد.
 

 

شاتل موبایل همواره تلاش می کند گسترده ترین پوشش دهی خدمات صوت، پیامک و اینترنت همراه مبتنی بر فناوری های ۲G، ۲.۷۵G، ۳G، ۴G، و ۴٫۵G را برای مشترکینش ارائه کند.

توسعه پرشتاب شبکه های نسل سه و چهار شاتل موبایل ادامه دارد. همواره آخرین نقشه پوشش خدمات باند پهن همراه شاتل موبایل از طریق بخش "مناطق تحت پوشش" وبسایت شاتل موبایل قابل مشاهده می باشد.

به زودی آخرین نقشه پوشش شبکه های شاتل موبایل به تفکیک فناوری های نسل سه و چهار همراه و شبکه اینترنت پرسرعت بیسیم نسل چهار ثابت (TD-LTE) در همین بخش منتشر میشود.

شبکه نسل جدید شاتل موبایل کلیه خدمات ارتباطی خود شامل مکالمه، پیامک و اینترنت پرسرعت همراه را بر بستر تکنولوژی های نسل دو (2G، GPRS و EDGE)، سوم تلفن همراه (3G) ونسل چهار (4G/LTE و 4.5G و بالاتر) را به مشترکین خود عرضه می کند. بنابراین جهت دریافت خدمات باندپهن همراه این شبکه ضروری است گوشی تلفن همراه شما از فناوری نسل سوم (3G) در باندهای فرکانسی 900 و 2100 مگاهرتز و 4G در باندهای فرکانسی 900، 1800 و 2600 مگاهرتز را پشتیبانی کند.

در گوشی های دو سیم کارت، طبعا لازم است سیم کارت شاتل موبایل در ماژول سیم کارتی قرار گیرد که براساس مدل گوشی قابلیت پشتیبانی از نسل سه و بالاتر را دارد و در تنظیمات گوشی هم خدمات نسل سه و بالاتر برای این ماژول فعال سازی شده باشد.

آخرین بروزرسانی: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶